Sebevražda Henry Degrella

18. května 2009 v 10:54 | Henry Degrelle |  Povídky

Už dlouho to chtěl udělat. Na mysl mu to přišlo častěji než cokoliv jiného. Při každém úspěchu i při každém neúspěchu ho pohlcovala stejná myšlenka. Vždy znovu a znovu.
Dnes už to udělá řek si a hned po práci vybral celé bankovní konto (moc tam toho nebylo), koupil dvě basy piv, chinsano co miloval od střední, 3 flašky zelené - tu ho naučil chlastat mike, 5 paklů bezfiltrovek a nový černý oblek značky made in vietnam.
Doma chlast vyložil na stůl v kuchyni, oblík si sako, naleštil černé střevíce, ulízal si v koupelce vlasy ala jazz age, oholil se a naposledy si zahrál na trumpetu stardust.
Pak si sed do kuchyně. Zapálil žváro a nalil chinsano. Ze stolu vytáh 45 peacemaker, zkontroval náboje, položil jí vedle flašky a zapálil další žváro. Čumnul do žehličky jestli mu nestojí vlasy a říkal si, že to není tak těžký, dopiju sklínku, típnu žváro, dám si panáka a konec.
Nesralo ho, že by někomu chyběl, rodiče už zemřeli, sestra taky, měl jen pár kámošů. Uvažoval komu by ještě mohl chybět - někomu přece určitě- nikdo ho nenapadal, tak si nalil zelenou. Kopl to do sebe, ještě jednou přejel nagelované vlasy a zvedl bouchačku. Přiložil ji ke spánku, už už mačkal spoušť, když si uvědomil: kurva proč tak spěchám?? vždyť je to jedno jestli se zabiju v 20:10 nebo 20:20, dám si ještě pivo, panáka, poslední žváro, naposledy poslechnu lenu a konec.
Pustil na youtube one more chance, otevřel pivo a zapálil žváro. Pivo vypil za 5 minut, chyt bouchačku,ale řek si, že v posledních činnostech na tomhle světě přece nemusí spěchat a tak položil peacemakera na stůl a dal si další - poslední pivo, zapálil cigáro, pustil znovu lenu a nalil panáka.
A tak to šlo celou noc a ráno šel do práce s děsnou kockou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama